Ballafaqime që nuk duhen humbur, ndeshjet kryesore të ditës së sotme

Sot do të jetë një ditë tejet e pasur për të gjithë adhuruesit e futbollit ndërkombëtar me shumë sfida interesante nga kampionatet kryesore evropiane.

Premier League, Serie-A, Bundesliga, La Liga dhe Ligue-1 sjellin ballafaqime që nuk duhet humbur.

Më poshtë po rendisim sfidat kryesore të ditës:

Premier League:

Everton – West Bromwich Albion ora 13:30

Manchester United – Crystal Palace ora 18:30

Arsenal – Manchester United ora 21:00

La Liga:

Villareal – Eibar ora 16:00

Celta Vigo – Valencia ora 21:00

Bundesliga:

Eintracht Frankfurt – Arminia Bielefeid ora 15:30

Werder Bremen 0 Hertha Berlin 15:30

Borussia Dortmund 0 Borussia Moenchengladbeach ora 18:30

Serie-A

Fiorentina – Torino 18:00

Hellas Verona ora 20:45

Ligue -1:

Rennes – Monaco ora 21:00


Shtuar 19.09.2020 09:07