Shenjë të kuqe në mes ballit, kryeministri tërheq vëmendjen në Kuvend (FOTO LAJM)

Kryeministri Rama ka mbajtur fjalën ditën e sotme në Kuvend ku ndër të tjera ka komentuar edhe manifestimin e Presidentit Meta.

Ai ka bërë disa akuza drejt Presidentit ku i ka përmendur pazaret politike dhe se po mbron kriminelët.

Por ajo që shkaktoi më shumë komente ishte shenja e cudistshme që Rama kishte në mes të ballit.

Shenja është e dukshme dhe po bëhet virale në rrjetet sociale.

Nuk dihet se çfarë ia ka shkaktuar këtë shenjë kryeministrit, por mesa duket dita e djeshme nuk ka qenë e qetë për Ramën. /albeu.com/


Shtuar 5.03.2020 14:41