Pakot me “mall” u hodhën në det, bllokohet pas 5 orësh gomonia në Vlorë

Pas 5 orësh aksion, është kapur gomonia e dyshuar me drogë në Vlorë.

Mjeti dyshohet se ngarkoi drogë në Vlorë dhe më pas u braktis nga skafistët.

Ndërkohë po vazhdon kontrolli nga toka. Te gjitha forcat kane rrethuar zonen dhe po vazhdojne kontrollin.

Pakot qe dyshohet se jane me lende narkotike jane hedhur ne det. Veprimet po i kryen policia e Vlores


Shtuar 16.07.2020 10:21