“U bë deti kos”, Oriola Marashi tërbon rrjetin me bikini minimaliste (FOTO LAJM)

Modelja e njohur, Oriola Marashi, nuk di të ndalet dhe nuk njeh limite me postimin e fotove provokuese në rrjetet sociale.

Përmes postimeve në “Instagram”, ajo ka zbuluar se është me pushime, aty ku realizon edhe fotografi mjaft seksi dhe që marrin mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Së fundmi, Oriola është shfaqur tepër joshëse në det.

“U bë deti kos”, ka shkruar modelja. Kujtojmë që ajo ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me futbollistin Eros Grezda.

Ajo ndodhet në Kroaci, ku po bashkëjeton me yllin e Osijek.


Shtuar 16.07.2020 10:23