Rrëzohet pema e Vitit të Ri në qendër të Tiranës (FOTO & VIDEO)

Dita e sotme ka shënuar temperatura të ulta dhe erë të fortë në gjithë vendin.

Pak minuta më parë në Durrës është rrëzuar një palmë ndërsa në Tiranë ka rënë pema e vendosur në sheshin Skënderbe me rastin e festave të fuindvitit.

Fatmirësisht nuk raportohet të ketë të lënduar./albeu.com/


Shtuar 5.01.2020 14:46