Luana Vjollca konfirmoi dasmën me Krenar Çoçajn?! (FOTO LAJM)

10 ditë më parë, në media bëri bujë lajmi se Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kanë planifikuar të martohen brenda këtij viti!

Dyshohet moderatorja ka planifikuar dasmë brenda vitit 2020 dhe mesa duket fjalët qenkan të vërteta.

Në një postim të fundit, Luana Vjollca ka konfirmuar se do të kemi dasmë këtë vit.

“Gjejeni pak kush do të martohet këtë vit?”, shkruan ajo duke i lënë të gjithë pa fjalë.

Kaq mjaftoi që postimi i saj të mbushet me komente plot që shkruajnë “TI”.

Luana Vjollca do të vijë me një program të ri këtë vit, që ka në thelb çiftet, ndaj e kuptoni se postimi i saj mund të ketë lidhje me këtë apo jo! /PANORAMA


Shtuar 30.01.2020 17:17