Ish-deputetja e PS bëhet nënë për herë të parë në minutat e fundit të 2019 (FOTO LAJM)

Ish-deputetja e PS, Esmeralda Shkjau e ka mbyllur vitin 2019 në mënyrën më të bukur të mundshme.

Ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë dhe këtë lajm të bukur e ka ndarë edhe me miqtë në rrjetet sociale.

Shkjau ka publikuar edhe një foto me vajzën e vogël të cilën e ka pagëzuar me emrin Ammar, por megjithatë është kujdesur që t’ia fshehë fytyrën.


Shtuar 1.01.2020 19:31