Gjendet i mbytur 50 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Memaliaj, ku një 50 vjeçar është gjetur i pajetë nga një bari i zonës.

Ngjarja ka ndodhur në breg të lumit Marica në njësinë administrative Luftinjë, ne Memaliaj.

Trupi i pajetë dhe pa shenja dhune është gjetur nga një bari i zonës dhe është identifikuar si një i pastrehë, endacak, rreth të 50-tave.

Ende nuk eshte bere identifikimi i viktime steksa trupi i pajete eshte derguar tashme në morg.

Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e shkaqeve te ngjarjes.


Shtuar 10.01.2020 07:46