Plas arma në Rrëshen, plagoset një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrëshen.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, në një zonë të njohur si Kodër Rreshen.

Policia dhe ambulanca ka mbërritur në vendngjarje ndërkohe ende nuk dihet identiteti i të plagosurit. /albeu.com/


Shtuar 25.02.2020 19:50