Veshur me body të kuqe, vajza e ish-deputetes demokrate trullos rrjetin (FOTO LAJM)

Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re.

Ada Deda vajza e Albina Dedës, deputetes së PD-së, nuk ngurron t’i ekspozojë format trupore e kështu ka ndodhur edhe sot.

Ada shihet se këtë herë është bërë brune dhe ka veshur një body perfekt dhe shumë intrigues.

Ajo ka zgjedhur ngjyrën e kuqe e cila simbolizon në një farë mënyre edhe sensualitetin.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/


Shtuar 24.07.2020 10:32