Vajzat më tërheqëse të showbizit shqiptar që janë edhe nëna

VIP-et shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta.

Secila prej tyre e bukur, një nënë e devotshme dhe sigurisht një femër e suksesshme.

Nëpër intervistat në kohë, vajzat janë shprehur se asnjë arritje në karrierë nuk i ka falur emocionin që i ka dhuruar fëmija në jetë shkruan albeu.com.

Amarda Toska

Moderatorja është nënë e dy fëmijëve dhe gjithnjë është shprehur se më rëndësi për ka familja.

Suada Sherifi

Ish-missi shqiptar është bërë nënë e një vajze dhe është shprehur se ndihet vajza më me fat në botë.

Xhensila Myrtezaj

Xhensila është bërë nënë e një vajze që quhet Ajka.

Zaimina Vasjari

Ajo u bë nënë vetëm pak kohë më parë dhe që nga ajo ditë, shohim vetëm fotot e Khloes që mbushin Instan e këngëtares.

Miriam Cami

Miriam prej kohësh është bërë nënë e një vajze të mrekullueshme dhe e një djali.

Adrola Dushi

Ajo u bë nënë në një moshë të re, por është shumë e lumtur që ka në jetën e saj Troin, një djalë si drita.

Bora Zemani

Edhe Bora ka një djalë që quhet Arbor dhe që i zbukuron jetën. /albeu.com/


Shtuar 12.09.2020 16:42