Vajzat shqiptare tregojnë destinacionin perfekt për në vjeshtë (FOTO LAJM)

Padyshim që tani që koha do ftohë dhe gjethet e verdha të vjeshtës do mbulojnë rrugët, edhe udhëtimet duhen përshtatur.

Kur flasim për emrat e njohur, Italia ka qenë zgjedhja më e shpeshtë për ta kryesisht gjatë verës, por këtë herë nuk do të përmendim Kaprin apo Liqenin e Komos.

Verona ka qenë destinacioni i radhës për disa nga vajzat e njohura, të cilat na kanë dhënë një sugjerim të mirë për planifikimin e udhëtimeve këtë vjeshtë.

Venera Lumani, Fifi, Kiara Tito kanë zbuluar nëpërmjet rrjeteve sociale se këtë periudhë, disa ditë mund të kalohen më së miri në atë që ndryshe quhet ‘qyteti i dashurisë’ në Itali.


Shtuar 12.09.2020 16:45