U lidh me stilistin e njohur, modelja “zapton” Instagramin me pozat joshëse (FOTO LAJM)

Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses të paparë.

Ajo nuk i kursen fotot provokuese dhe numri i fansave sa vjen e e rritet më shumë.

Justyna shquhet për tipin e hapur dhe postimet e shpeshta ndaj edhe për pak javë ka arritur 600 mijë followers.

Për më tepër mund të ndiqni vetë galerinë për të kuptuar se pse bukuroshja ka aq shumë ndjekës. /albeu.com/


Shtuar 16.01.2020 09:50