“U bëre njeri”, ish-banorja e “Big Brother” surprizon me foton para operacioneve (FOTO LAJM)

Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino, është një ndër personazhet më të komentuar në media që pas daljes nga realit shoë.

Ajo poston shpesh foto dhe video në rrjetet sociale nga përditshmëria e saj, e përtej komplimenteve, të shumtë janë ata që e kritikojnë brunen për ndërhyrjet plastike.

“Ish-banorja e Big Brother” poston foto para operacioneve plastike:

Shino ka pranuar publikisht se ka ndërhyrë te buzët dhe gjoksi, e megjithatë ajo ka postuar disa foto në Instagram kur nuk kishte kryer asnjë ndërhyre për t’i “mbyllur” gojën komentuesve.

“Ish-banorja e Big Brother” poston foto para operacioneve plastike:

“Jo po shyqyr që bërë operacione se u bëre njeri! Uroj që të dukeni të gjithë pa mbushës e silikon siç dukesha unë pa bërë akoma asgjë. Çfarë keni për të thënë tani urryes? Pa mbushës te buzët, pa silikon, pa asgjë dhe un kam qenë gjithmonë e bukur, nuk kam as filtra”, ka shkruar ajo.


Shtuar 7.09.2020 07:07