Pak ditë më parë i ndërroi jetë babai, Enca thyen heshtjen e poston në Instagram (FOTO LAJM)

Enca Haxhia pak ditë më parë humbi babain e saj, i cili iu nda nga jeta pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë.

Pas disa ditëve, gjatë të cilave ajo vendosi të heshtë dhe të mos flasë për humbjen e madhe, Enca ka publikuar në rrjetet sociale një foto.

“Çdokush po kalon një betejë për të cilën ti nuk di asgjë, kështu që ji i sjellshëm”. /albeu.com/


Shtuar 5.03.2020 17:01