Kim Kardashian nxjerr në shitje vilën, pamje nga super luksi ku ka jetuar (FOTO LAJM)

Miliarderja Kim Kardashian dhe ish-partneri i saj, Kris Humphries, kanë jetuar në një vilë në Beverly Hills të Kalifornisë. ‘Cosmopolitan’ shkruan se rezidenca tani është vënë në shitje për 5.7 milionë dollarë.

Në rrjet po qarkullojnë foto të shtëpisë, si nga jashtë ashtu dhe brenda saj. Në oborr ndodhet një pishinë gjigante ndërsa brenda mobiljet janë super luksoze dhe mbizotëron bardhësia.


Shtuar 6.01.2020 08:14