Kate Middleton siç nuk e keni parë ndonjëherë, ushtrohet para kamerave me tuta dhe atlete (VIDEO)

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka teguar aftësitë e saja sportive në SportAid, në Londër.

38-vjeçarja garoi me yllin e ekipit GB, Jesicca Ennis-Hill dhe provoi taekëondo, duke treguar se një nga pasionet e saj më të mëdha janë sportet.

Kate ishte veshur me një palë pantallona jeshile, një triko jeshile me xhaketë të zezë sipër dhe me taka të zeza.

Ndërsa u përfshi në lojëra, sigurisht hoqi xhaketën dhe takat dhe veshi atlete sportive.

Ajo dukej shumë e lumtur dhe e qeshur, por njëkohësisht shumë sportive dhe e bukur.


Shtuar 27.02.2020 09:55