Ju po thani së ftohti, ndërsa Albërie Hadërgjonaj e nis 2020 “zjarr” me bikini (FOTO LAJM)

Duket se viti 2020 ka nisur në mënyrën më të mirë për këngëtaren Albërije Hadërgjonaj, e cila po shijon ditët e saj të relaksit në një vend bregdetar.

Këngëtarja ka udhëtuar drejt Meksikës dhe ‘po piqet’ në diell për qejfin e saj.

Madje, ajo ndau në Instagram një foto që na e bëri zili të gjithëve jo vetëm vendin ku po pushon, por edhe trupin e saj bombë!

Albërija ka pozuar me bikini dhe një kapele mbi kokë, teksa ecën bregut të detit duke qeshur.

“E fillova me ☀️ 2020🥂”- shkruan këngëtarja krahas fotos ku kanë vërshuar komplimentet.


Shtuar 6.01.2020 07:56