“Jam e egër”, Kejvina shfaqet joshëse e maskuar dhe me armë të ftohta (FOTO LAJM)

Ajo është Kejvina dhe emri i saj nuk ka ndalur së dëgjuari që prej daljes së saj të parë në ekran.

Modelja ka afro 700 mijë ndjekës në Instagram ku vazhdimisht i surprizon me pozat dhe daljet e saj provokuese.

Siç është dëgjuar mjaft, Kejvina është një ndër emrat e njohur që do të marrë pjesë në videoklipin e Kidës.

Modelja ka shkëputur disa foto prej atje ku si duket ka rolin e “vajzës së keqe” dhe ka pozuar me maskë, veshje të zezë dhe pistoletë në dorë ku krahas fotove shkruan: A nuk të kanë thënë se jam e egër?

Foto padyshim është komentuar dhe pëlqyer me mijëra herë./albeu.com/


Shtuar 24.08.2020 11:34