I dërgoi mesazh banal, Emina Çunmulaj i kthehet publikisht ndjekëses (FOTO LAJM)

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon shpesh foto dhe video nga përditshmëria. Si cdo personazh publik, përpos komplimentave, dhe ajo has në komente negative nga disa ndjekës, siç i ka ndodhur së fundmi.

Një grua i ka shkruar një mesazh shumë të pahijshëm, i cili i ka bërë shumë përshtypje modeles me përdorimin e fjalëve banale. ‘A iu duket interesante të dilni t’u e ngreh ****, a e keni frikë Zotin a a çfarë jeni fshirë krejt kështu?’, i ka shkrjuar ndjekësja. Emina ka vendosur t’i kthejë një përgjigje publike duke e publikuar bisedën në Instastory (me emrin e fshirë). “Wow çfarë shprehje banale moj zonjë. Zoti të qoftë në ndihmë”, ka shkruar ajo.


Shtuar 6.01.2020 10:54