Gazetari ngacmon dhe puth Jul Dedën në mes të intervistës, si reagon aktori (VIDEO)

Këtë herë në grackën e kamerës së fshehtë ka rënë aktori i humorit Julja Deda.

Gazeta ri emisionit Ronaldo Sharka fton Julin për një intervistë me qëllimin për të aktruar sikur ishte gay dhe flirtonte me Julin, në një moment gazetari i kërkon Julit që t’i japë mundësinë për t’a puthur, ky i fundit gjithë siklet pranon.

Jul Deda gjatë intervistës pranon se mbështet familjen tradicionale.

Por në InstaStory, Jul Deda me humor e ka cilësuar si kamer të fshehtë të dështuar.


Shtuar 6.01.2020 10:29