E rrahën dy djem në makinë? Reagon Trejsi Sejdini

Modelja Trejsi Sejdini ka reaguar për fjalët që qarkullojnë në rrjete sociale se është rrahur nga dy djem.

Ajo ka publikuar një video në Instagram, ku duket shumë mirë dhe nuk ka asnjë shenjë.

Kështu duket se i hedh poshtë të gjitha spekulimet se dy djem e kanë goditur në makinën e saj.

Në videon që qarkullon një video, dy meshkuj shihen duke goditur drejtuesin e një automjeti tip Audi me ngjyrë të kuqe.

Modelja Trejsi Sejdini ka një makinë të ngjashme, prandaj kishte dyshime që mund të ishte ajo


Shtuar 14.01.2020 15:18