E dashura e Olsi Bylykut, së shpejti këngëtare

Pak kohë më parë, teksa shijonte dhe vazhdon e shijon sukseset e karrierës,

Olsi Bylyku prezantoi të dashurën e tij për herë të parë vetëm pak ditë më parë.

E dashura simpatike e Olsi Bylykut, brunia Egi prej kohësh e shoqëronte atë në evente të ndryshme në Tiranë.

Agjenti 00Thumb ka zbuluar në “ThumbON” në RTV Ora, se Egi, e dashura e Olsit do t’i futet muzikës.

Prej disa kohësh ajo e ka menduar seriozisht këtë punë dhe ka nisur nga punët e para si gjetja e producentit muzikor si edhe strategjitë e duhura për të qenë IN në treg.


Shtuar 12.01.2020 21:07