E bukur si vera, Afrona shijon pushime luksoze në Shqipëri (FOTO LAJM)

Blero dhe Afrona aktualisht ndodhen për pushime dhe po i shijojnë më së miri ditët me diell.

E këto pushime, nuk mund të shpëtonin pa shkrepur disa foto në vendet luksoze. Afrona ka pozuar në bikini duke treguar asetet e saj.

E shfaqur pa grim, Afrona duket si mos më mirë, derisa shkëlqen me bukurinë e saj natyrale.


Shtuar 18.07.2020 14:51