As këtë dekadë, Meghan s’ka ndërmend të heqë dorë nga kjo veshje! (FOTO LAJM)

Dukesha e Sussex-it, iu kthye zyrtarisht përditshmërisë, si gjithë të tjerët, por me më shumë stil! Eventi i parë i 2020-ës, e gjeti Meghan Markle-in të veshur me stilin e saj të preferuar, që duket se do ta shoqërojë edhe përgjatë kësaj dekade.

Dje (7 janar) gjatë vizitës në “Canada House” në Londër, Meghan u shfaq e veshur me një fund treçereksh të mëndafshtë ngjyrë kaf, kombinuar me një gol të po asaj ngjyre por në tjetër teksturë dhe këpucë kadife nga Jimmy Choo.

Veshjen, që princesha e bën të duket një mrekulli e shoqëroi me një pallto kafe nga dizajneria e saj e preferuar, Stella McCartney.

Pavarësisht look-ut monokrom, kombinimi i Markle-it është gjithçka tjetër veçse i mërzitshëm.

Jo më kot,themi se ky trend është i preferuara i Meghan-it dhe nga ç’shohim do të jetë për shumë gjatë.


Shtuar 8.01.2020 13:51