Ulen shanset e një transferimi të Tadibo te Milani, mbrojtësi afër skuadrës gjermane

Milani nuk është tani favorit për të nënshkruar me Jean Claire Todibo. Mbrojtësi francez është në bisedime të avansuara me Schalken.

Di Marzio raporton se bisedimet mes skuadrës gjermane dhe Todibos po ecin mirë dhe shpejt pritet të ketë finalizim.

Sipas informacioneve të gazetës gjermane ‘Bild’, drejtori sportiv i Schalke 04, John Schneider, i cili është në bisedime me Barcelonën dhe gjithçka pritet të zgjidhet në 24 orët e ardhshme.

Monaco dhe Nice, si dhe Bayer Leverkusen, gjithashtu kanë qenë të interesuara për shërbimet e Todibos.


Shtuar 8.01.2020 14:07