“3 herë në natë janë pak”, çfarë thotë Olta Sheta për të “dashurin” (FOTO LAJM)

Ish-banorja e “Big Brother”, Olta Sheta merr shpesh herë vëmendjen e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që poston në rrjetet sociale me format e saj bombastike.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi iu ka dhënë hapësirë ndjekësve të saj ta komplotojnë ose ta pyesin në “InstaStory”.

Një prej tyre e ka komplimentuar duke i thënë se i dashuri duhet ta shikojë nga tre herë natën a po fle mirë. “nese ki te dashur, ai duhet ka 3 here naten mu qu me te shiku a po flen mire kjo super femen!” shkruan ndjekësi.

Ndërkohë Olta duke mos u treguar aspak modeste i kthen përgjigje: “3 here jane shume pak” duke e shoqëruar përgjigjen me një foto të saj e cila shfaqet shtrirë e mbuluar me blu.


Shtuar 2.08.2020 20:12