Reshje dëbore, si do të jetë moti sot në Maqedoninë e Veriut

Në vend moti do të jetë me vranësira dhe reshje të borës nëpër vendet malore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -6 deri në 4 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 2 deri më 11 gradë celsius.

Në ditën në vazhdim moti do të jetë i qëndrueshëm.


Shtuar 22.02.2020 09:58