E fiksuar pas modës, si të visheni në një mbrëmjë festive sipas balerinës shqiptare (FOTO LAJM)

Adel Lami është balerina e njohur shiptare e cila pasi shkëlqeu me talentin në vendin e saj, shkëlqeu edhe njëherë në SHBA, ku më pas vendosi të zhvillojë karrierën për të arritur majat.

Po të bësh një xhiro në Instagramin e balerinës vihet re lehtësisht stili i veçntë i saj dhe larmishmëria e veshjeve të shumta.

Në fotogalerinë e mësipërme do të frymëzoheni si të visheni në një mbrëmjë festive ose një darkë të thjeshtë sipas Adel Lamit./albeu.com/


Shtuar 22.02.2020 11:38