Pas lodhjes nga pacientët, prisni edhe ju të afërmin tuaj që punon në spital si kjo familje (VIDEO)

Një infermiere që punon në një spital në Britaninë e Madhe është surprizuar nga familjarët e saj sa hapi derën e shtëpise.

Ajo sapo kishte lënë turnin në spital dhe kur hapi derën e shtëpisë, pa djalin dhe nipërit duke duartrokitur për të.

“Ne si familje e mirëpresim në shtëpi nënën tonë Lynne nga puna si hero. Do të vazhdojmë ta bëjmë këtë sa herë që ajo kthehet në shtëpi”, ka shkruar djali i saj në videon që ka hedhur në Twitter.

Infermierja filloi të përloteshe dhe u largua nga kamera.


Shtuar 2.04.2020 09:23