Lëkundje tërmeti në vend, ku ishte epiqendra dhe magnituda

Një lëkundje tërmeti është ndjerë në vend këtë mesditë, me epiqendër në Detin Adriatik.

EMSC e ka regjistruar lëkundjen me magnitudë 3.8, në Detin Adriatik.

Fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz apo materiale. Kujtojmë se që pas tërmetit të 26 nëntorit ku humbën jetën 51 persona, qindra pasgoditje janë ndier në vend.


Shtuar 22.08.2020 10:41