“COVID do na bëjë të jetojmë ndryshe”, doktoresha jep mesazhin sensibilizues

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video ku ka publikuar e një tjetër doktoreshe e cila kërkon të respektohen masat.

Është doktoresha Entela Kolovani, e cila thekson në një video-mesazh se koronavirusi do na bëjë të jetojmë ndryshme dhe me një normalitet të ri.

“🔴“Të mbajmë distancat me njëri-tjetrin, të përshtatemi me normalitetin e ri, për të ruajtur prindërit tanë, fëmijët tanë, pacientët me sëmundje bashkëshoqëruese” Ju lutem dëgjoni mesazhin e dr. Entela Kolovanit🙏🏼

#BashkëKundër🤜Covid19🤛”, shkruan Manastirliu. /albeu.com/


Shtuar 6.05.2020 07:35