U diskutua pafund ngacmimi i yllit të Realit, Tayna tregon mesazhet (FOTO LAJM)

Futbollisti i Real Madritit Vinicius Jr ka qenë së fundmi në vëmendje për shkak të komenteve e mesazheve që i dërgonte reperes shqiptare, Taynës. Vinicius publikoi një video duke dëgjuar këngën e reperes, më pas filloi ta ndjekë në Instagram dhe i kërkoi të mbante një shfaqje në Brazil.

Në një “përballje” para autores dhe moderatores së emisionit Luana Vjollcës, Tayna u gjend e gatshme të pëgjigjej dhe mos provonte ushqimet e “shpifura” të sfidës “Ndaje ose haje”.

Së fundmi në Instagramin e saj u pa teksa ylli i Real Madrid, Vinicius JR linte komente ngacmuese dhe postonte këngët e reperes shqiptare në insta story, në profilin e tij në Instagram, ku ka mbi 8.6 milion ndjekës.

Për këtë marrëdhënie me ngacmime ndaj njëri-tjetrit, Tayna u pyet në “Shiko Kush LUAN” ku vendosi t’i tregonte mesazhet me Vinicius në Instagram.

Tayna: Foto të bukura!

Vinicius: Të pëlqejnë?
🥳❤

Tayna: Po!

Vinicius: 🔥❤


Shtuar 5.01.2020 08:03