Të përlyer në miell me Xhensilën e Ajkën, kështu e uron Vitin e Ri Bes Kallaku (FOTO LAJM)

Aktori Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij Xhensila Myrtezaj, këngëtare e njohur, kanë uruar festat e fundvitit me disa foto të embla familjare.

Ai pozoi para kamerave i lyer me miell së bashku me bashkëshorten e tij Xhensilën dhe vajzën Ajkën.

“Gezuar miq! Shikoni gjithmone drejt se ardhmes dhe mos lejoni askend t’ju fike buzeqeshjen. Zoti ju rujt,”– shkroi Besi.

Gjithashtu edhe Xhensila ndau një foto së bashku me aktorin dhe vajzën ku shkroi: “Rrahjet e zemres time…

Ai do të udhëheqë njerëzit zemërbutë në drejtësi dhe do t`u mësojë të përulurve rrugën e tij. Gëzuar 2020.”


Shtuar 1.01.2020 10:46