Puthje dhe përqafime, si Eleni mbështeti hapur Elvanën (FOTO LAJM)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Fouriera ishte e ftuar speciale në Festivalin e 58 të këngës në RTSH.

Ajo performoi hitet e saja më të mira duke i vënë “flakën” skenës.

E përsa i përket këngëtarëve të cilët konkuron në festival Eleni shprehu haptas dhe pa asnjë hezitim perferencës e saj për Elvana Gjatën.

Eleni publikoi në Instastoryn e saj foton e Elvanës ku shkruante : E preferuara ime.

E nëse jeni kureshtarë të dini më shumë për miqësinë e tyre, mjafton të shihni këto foto të fotografit të “Panorama Plus” në paskuinta mes dy këngëtareve.

Ato përqafohen aq shumë sa duket sikur nuk kanë të ngopur me njera tjetrën.


Shtuar 3.01.2020 10:40