Në prag të 10-vjetorit me Skerdin, Aurela Gaçe ndan pozën romantike pranë detit (FOTO LAJM)

Si rrallëherë, këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka ndarë një nga pozat më të ëmbla pranë bashkëshortit të saj, Skerdi, me të cilin shumë shpejt feston 10-vjetorin e historisë së dashurisë.

“Po që shkojmë? Shpirt i shpirtit tim, dashuria ime, babi i Grace dhe Abigail. Edhe pak 10 vite bashkë”, ka shkruar Gaçe krah fotos ku shfaqet pranë detit e qeshur dhe e kuruar deri në detaje.

Sic duket pas projektit të fundit muzikor ‘Lento lento’, Aurela ka mundur të pushojë së bashku me bashkëshortin e saj.

Ky portret i ciftit ka marrë dhe vëmenjden e të gjithë miqve dhe ndjekësve të Aurelës , të cilët kanë lënë komente nga më pozitivet poshtë saj.

Kujtojmë se Gaçe ka zgjedhur të ndajë pak momente nga jeta e saj private, duke ngjallur kështu edhe më shumë kureshtje tek ndjekësit në rrjetet sociale.


Shtuar 29.08.2020 08:13