Ndarja nga jeta e Xhevdet Ferrit, Rama: S’kam fjalë! (FOTO LAJM)

Kinematografia shqiptare është në zi pasi ka humbur një ndër aktorët më të mirë të saja.

Mësohet se ka ndërruar jetë aktori Xhevdet Ferri pasi vuante nga një sëmundje e pashërueshme.

Kryeministri Rama ka reaguar shkurtimisht për largimin nga jeta të aktorit Xhevdet Ferri.

Përmes një postimi në rrjetin social, Rama i thotë lamtumirë aktorit dhe thotë se ka mbetur pa fjalë


Shtuar 16.01.2020 18:41