Me taka dhe atlete, si të visheni me tuta dhe të jeni “IN” (FOTO LAJM)

Të vishe tuta me taka para dy vitesh as nuk konceptohej, ishte totalisht jashtë mode.

Por duke qenë të ndërgjegjshëm se indrustia e modës ndryshon sa hap e mbyll sytë, sot është mjaft trend të veshësh një pal tuta me taka.

Por edhe me atlete, tutat këtë sezon janë shtuar në masë.

Në fotogalerinë e mësipërme do të gjëni disa kombinime si të visheni me këtë trend./albeu.com


Shtuar 28.04.2020 10:48