Mbajti të fshehtë të dashurin, Olta Gixhari qenka shtatzanë (FOTO LAJM)

Lajmi se Olta Gixhari po karantinohet me të dashurin e saj në Spanjë bëri goxha bujë duke ditur dhe faktin se aktorja kishte fshehur prej kohësh të dashurin e dyshuar nga mediat rozë.

Gjithashtu në rrjet ishte hapur dyshimi se Olta Gixhari është shtatzënë dhe ajo e ka konfirmuar vetëm pak më parë.

Vetëm së fundmi nëpërmjet një video të mikut të saj, Olti Curri pohon shtatzaninë e aktores.

Gjithashtu vetë Olta ka konfirmuar nëpërmjet lajmeve shtatzaninë në InstaStory./albeu.com/


Shtuar 15.05.2020 13:33