Funde dhe fustane në dimër, vajzat shqiptare ju mësojnë si të shkëlqeni në ditët e ftohta (FOTO LAJM)

Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave të holla të verës, për të kaluar tek trikot e ngrohta, palltot, pantallonat etj.

Mirëpo, për ju që ju pëlqen të vishen me fustan edhe në dimër më lart do të gjeni se si e kanë zgjidhur këtë fashionistet shqipatre dhe kanë shkëlqyer./albeu.com/


Shtuar 22.02.2020 09:48