Frikë nga koronavirusi? Pamje nga masat që morën socialistët në Kongres (FOTO LAJM)

Ditën e sotme po mbahet Kongresi treditor i Partisë Socialiste në Pallatin e Kongresëve.

Ajo që ra në sy në këtë aktivitet të socialstëve ishin masat që kishtë marrë kjo parti në lidhje me korovirusin.

Në hyrje të hollit janë vendosur dhe shishe me alkool ku të pranishmit dezinfektojnë duart.

Rikujtojmë se më 2 Mars do të mbahet një tjetër tubim, e organizuar nga presidenti Meta.

A do të merren të njëjtat masa nga Presidenca?


Shtuar 28.02.2020 18:14