Fqinjët e Leit janë me fat, moderatorja po e kalon karantinën në bikini (FOTO LAJM)

Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen e ndjekësve në “Instagram”, të cilët janë të shumtë në numër.

Bukuroshja përsëri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, por këtë herë më shumë të fqinjëve.

Moderatorja ka dal me bikini në ballkon për të marrë rrezet e nxheta të këtyr ditëve, por kjo nuk është hera e parë. Që prej fillimit të karantinës bukuroshen e kemi parë shumë shpesh me bikini në shtëpinë e saj.

Tashmë shumë VIP-a po veprojnë kështu, vëshin rroba banjot dhe dalin për të bërë plazh në ballkon./albeu.com/


Shtuar 4.05.2020 06:38