Fotot e luksit nga pushimet, Marina Vjollca paska një fiksim të çuditshëm (FOTO LAJM)

Marina Vjollca është një nga vajzat më simpatike të ekranit shqiptar. Emri i saj është lakuar gjithmonë si një nga moderatoret më tërheqëse në vendin tonë.

Ajo publikon shpesh herë në Instagram’ foto nga pushimet e saj, ku duket gjithmonë shumë në formë.

Nëse do të shihni me vëmendje fotot e saj, do të kuptoni se dy ngjyrat që e shoqërojnë gjithmonë Marinën, janë e kuqja dhe lejlaja.

Në shumë kombinime që Vjollca bën, ajo zgjedh që ‘look-un’ e saj ta plotësojë duke lyer buzët në këto dy ngjyra. Duhet ta pranojmë se ajo duket gjithmonë shumë bukur në këto nuanca.


Shtuar 10.08.2020 09:35