Formacioni më i mirë me lojtarët e top 5 ligave europiane (FOTO LAJM)

Formacioni më i mirë i pesë ligave të Evropës është publikuar.

Whoscored bazuar në statistikat e lojtarëve ka formuar formacionin më të mirë të këtij sezoni.

Talentët Kylian Mbappe dhe Jadon Jancho janë pjesë e tij, duke lënë në harresë Cristiano Ronaldon dhe Neymar.

Një vend aty i është rezervuar edhe Lionel Messit, që po kalon një sezon tjetër të mirë te Barcelona.


Shtuar 2.04.2020 09:13