Është penduar për sherrin me Noizyn? Enca: Kam menduar të pajtohem (FOTO LAJM)

Pasi shoqëria e tyre dukej se ishte në momentet më të bukura pas disa bashkëpunimeve që rezultuan hite, sherri mes Noizyt dhe Encës bëri bujë.

Në intervista asnëjri nuk kursente thumbat dhe secili ja linte fajin tjetrit.

Madje vetëm pak ditë më parë Enca hodhi thumbin e fundit për Noizyn ku pohonte se i mungon reperit.

Por mesaduket Enca paska ndryshuar mendje.

Teksa ka bërë një “intervistë” në Instagram ku fansat i kanë dretuar pyetje njëri prej tyre e pyet:

“Ke menduar ndonjëherë të pajtohesh me Noizyn?”

“E kam bërë”, përgjigjet Enca duke habitur fanast. Këngëtarja nuk ka dhënë detaje nëse e mendon akoma apo kto janë ide të mëparshme./albeu.com/


Shtuar 23.03.2020 12:00