Einxhel Shkira ndez rrjetin, poza provokuese e moderatores që po bën namin (FOTO LAJM)

Moderatorja e sportit, Einxhel Shkira po bëhet një ndër emrat më të përfolur të showbizit.

Einxhel njihet për linjat e saj e bukurinë dhe së fundmi ka ndezur rrjetin me një foto provokuese e ulur pranë pishinës dhe veshur me bikini të bardha.

Bukuroshja, ka publikuar një foto e ulur në gjunjë pranë pishinës, duke shkruar: “Je i imi!”

Një foto që u pëlqye masivisht në një kohë shumë të shkurtër.


Shtuar 28.07.2020 08:23