E bukur dhe elegante, Kiara Tito befason me foton e fundit (FOTO LAJM)

Kiara Tito është një nga vajzat më me emër të showbizit shqiptar. Teksa po punon për emisionin e rri që pritet të nisë së shpejti në Abc news Kiara nuk ka lënë pas dore as blogun e saj

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet e eshur me një fusta të kuq teksa shkëlqen nën rrezet e diellit.

Në komentet e shumta, përveç komplimentave nuk mungojnë as pyetje të nxitura nga kuriozteti për emisionin e rri.

Na mbetet vetëm të presim e të shohim Kiarën në një version ndryshe nga sa jemi mësuar deri më sot./albeu.com/


Shtuar 23.02.2020 18:24