Dalin pamjet e rënda nga ekzekutimi i Kasem Sulejmanit (FOTO LAJM)

Ekzekutimi i gjeneralit iranian, Kasem Sulejmani qe kryefjala e lajmeve nga bota ditën e sotme.

Së fundmi, “Daily Mail” ka bërë publike edhe një foto, ku duket dora e Kasem Sulejmanit, pas vrasjes. Siç duket edhe në foto, në dorë ka shenja gjaku dhe balte.

Në dorë duket edhe unaza e kuqe që mbante gjenerali gjithmonë e që falë saj u bë edhe identifikimi i trupit, pasi ky i fundit ishte bërë copa-copa.


Shtuar 3.01.2020 21:50