“Kur skluptura të fut një shpullë”, fotot më unike të realizuara nga turistët (FOTO LAJM)

Veprat artistike si piktura e skluptuara, gjithësecili mund ti shohë sipas këndvështrimit të tij.

Ka dhe nga ata që u shkon në mend të bëjnë një foto duke iu bërë shokë në veprim, shkruan albeu.com.

Këto foto, tregojnë më së miri se si i janë përshtatur në mënyrën më unike sklupturave turistët anë e mbanë botës./albeu.com/


Shtuar 14.01.2020 15:15