Vllaznia-Kukësi/ Zhbllokohet sfida në “Loro Boriçi (VIDEO)

Vllaznia ndëshkon Kukësin. Pas një aksioni në krahun e djathtë të Gurishtës, topi i tij në qendër mbërrin te Latifi i cili gjuan menjëherë dhe dërgon sferën në rrjetë.


Shtuar 23.12.2021 17:26